Кошик
415 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 (68) 432-82-82

Умови доставки та оплати

Способи доставки

  • Доставка "Нова Пошта"Відповідно до регламенту перевізника весь товар транспортується в обрешетуванні (пенали), палетних бортах (тумби з умивальником і дзеркала малого розміру) або Flat-боксах (дзеркала великих розмірів). Вартість транспортування товару залежить від кінцевої об'ємної ваги, оголошеної вартості, тарифної зони доставки, а також наявності дод. послуг (виклик кур'єра, підйом на поверх тощо) та може становити 7-20% від загальної вартості замовлення. Термін доставки товару залежить від тарифної зони і зазвичай становить 2-3 дні. Одержувач зобов'язаний оглядати товар при отриманні, інакше магазин не гарантує вирішення спірних питань на користь покупця.
  • Доставка "Delivery"Вартість транспортування товару залежить від його габаритів, оголошеної вартості, тарифної зони доставки та становить, як правило, до 7-15% від загальної вартості замовлення. Термін доставки товару залежить від тарифної зони та, як правило, на відділення перевізника становить 4-8 робочих днів (без урахування вихідних). Одержувач зобов'язаний оглядати товар при отриманні, інакше магазин не гарантує вирішення спірних питань на користь покупця.
  • Доставка "Meest ПОШТА"Відповідно до регламенту перевізника весь товар транспортується в обрешетуванні. Вартість транспортування товару залежить від габаритів товару, оголошеної вартості, тарифної зони доставки та наявності дод. послуг (виклик кур'єра, підйом поверх і т.д.) і, зазвичай, становить 12-20% від вартості замовлення. Термін доставки товару залежить від тарифної зони та, як правило, на відділення перевізника становить 3-6 робочих днів (без урахування вихідних). Кур'єрська доставка до малонаселених пунктів (села, селища міського типу тощо) збільшує термін доставки на 3-6 днів. Одержувач зобов'язаний оглядати товар при отриманні, інакше магазин не гарантує вирішення спірних питань на користь покупця.
  • Доставка "Самовивіз"Самовивіз здійснюється власними силами замовника з нашого складу за адресою: Хмельницька область, с. Улашанівка, Славутський р-н., вул. Шевченка, 1А. Одержувач зобов'язаний оглядати товар при отриманні, інакше магазин не гарантує вирішення спірних питань на користь покупця.

Способи оплати

  • Пром-оплатаСпосіб оплати замовлення, при якому гроші за товар резервуються на транзитному рахунку в банку, доки не буде забрано товар одержувачем з відділення Нової пошти
  • ПісляплатаПокупець зобов'язаний буде сплатити перевізнику комісію за переказ грошей у розмірі: Нова пошта та Meest – 2% від зворотної суми + 20 грн., Delivery – 1% від зворотної суми. У період військового стану для всіх замовлень без винятку є обов'язковий авансовий платіж у розмірі 10% від загальної вартості, але не менше ніж 200 грн.
  • Переказ на карту МОНОБАНКПісля підтвердження замовлення менеджером замовнику надсилаються реквізити на оплату. Відправлення замовлення можливе лише після надходження коштів на рахунок та підтвердження платежу.
  • Переказ на карту ПРИВАТБАНКПісля підтвердження замовлення менеджером замовнику надсилаються реквізити на оплату. Відправлення замовлення можливе лише після надходження коштів на рахунок та підтвердження платежу.
  • Безготівковий розрахунок (IBAN)Оплата замовлення проводитися на розрахунковий рахунок ФОП у повному розмірі. Замовнику надається рахунок-фактура з необхідними IBAN-реквізитами на оплату та деталями самого замовлення. Оригінал такого рахунку за підписом йде разом із замовленням одержувачу.
  • Готівкою (самовивіз зі складу відправника)Оплата готівкою при отриманні товару з нашого складу - доставка "Самовівіз".

Гарантія:

Гарантійний термін меблевих виробів складає 24 місяці за умови правильного транспортування, зберігання та експлуатації. Покупець має право вимагати безоплатного усунення недоліків продукції протягом гарантійного терміну за умови дотримання всіх рекомендацій з експлуатації та догляду. Дія гарантійного терміну починається з дати продажу виробу. Датою продажу виробу вважається момент отримання клієнтом замовлення у відділенні перевізника, від кур'єра, з точки самовивозу. З більш детальною інформацією можна ознайомитися в технічному паспорті кожного виробу, який для зручності додатково розміщений у картці товару окремим файлом у форматі PDF (назва - PASSPORT).

Терміни повернення та обміну:

Повернення можливе протягом 14 днів після отримання (для товарів належної якості).

Зворотня доставка товарів здійснюється за рахунок покупця

Умови повернення для товарів належної якості:

Підлягають поверненню лише товари, які не були у використанні і не мають явних слідів експлуатації (потертості, відколи, подряпини, деформації тощо.). Сума за сплачений товар повертається протягом 1 дня після того, як товар буде нами отримано та оглянуто. У разі виявлення явних слідів експлуатації ми (продавець) залишаємо за собою право відмовити у поверненні товару (у цьому випадку вся відповідальність за оплату послуг доставки в обидві сторони лягає на Вас як відправника). Ця інформація стосується тільки меблів, сліди експлуатації заводської коробки допускаються і не братимуться до уваги.

 

Повернення грошових коштів (авансовий платіж або повна оплата за замовлення) відбувається на прохання покупця в наступних випадках:

  - скасування замовлення на прохання покупця до моменту передачі товару перевізнику - повернення протягом 1 дня;

  - наявність явних ушкоджень виробу при транспортуванні (огляд при представнику перевізника) або наявність заводського браку - повернення коштів протягом 3 днів з моменту отримання товару відправником. Підставою для повернення авансу у випадку пошкодження товару є складений з представником перевізника акт прийому-передачі (для прискорення вирішення спірних питань просимо Вас самостійно робити фотофіксацію пошкоджених частин виробу і сповістити відправника про те, що трапилося як можна швидше).

У разі відміни замовлення покупцем після передачі товару транспортній компанії з причин не перерахованих вище:

- авансова сума поверненню не підлягає і буде використана для покриття часткової вартості доставки в одну сторону, повернення товару відправнику буде покриватися нашою компанією;

  - оплачена сума (переказ на картку фіз. особи або безготівковий розрахунок) повертається покупцю протягом 3 днів з моменту одержання товару відправником з вирахуванням суми необхідної на покриття вартості доставки в один бік, повернення товару відправнику буде покриватися нашою компанією.

 

При доставці компаніями-перевізниками звертаємо Вашу увагу на наступне:

1. Вартість доставки однієї одиниці товару визначається згідно з тарифами компанії-перевізника і може змінюватись в залежності від ваги, габаритів, а також регіону доставки;

2. весь товар транспортується на піддонах, в палетних бортах, flat-боксах чи дерев'яному каркасі (можливі винятки певних компаній-перевізників і категорії вантажу);

3. доставка товару, який допаковується згідно з правилами транспортування, відбувається виключно на вантажні відділення (>30 кг);

4. за бажання оформити доставку за вказаною Вами адресою (доставка відділення-адреса), її вартість розраховується згідно вартості доставки на відділення + виклик кур'єра, а також додаткова оплата за надання послуг;

5. вартість доставки повністю оплачується одержувачем, якщо не зазначені особливі умови доставки певних категорій товару;

6. одержувач зобов'язаний оглянути товар при його отриманні у відділенні транспортної компанії або у присутності кур'єра (доставка відділення-адреса) для своєчасного врегулювання можливих спірних питань (інакше ні транспортна компанія, ні продавець жодних претензій після отримання товару не приймає).


Компанії-перевізники залишають за собою право в односторонньому порядку змінювати чинні тарифи та правила транспортування (за актуальною інформацією слідкуйте на сайті компаній-перевізників). Інформація на даній сторінці несе інформаційний характер і є актуальною станом на 01.07.2022.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner