
- В наявності
- Код: 1-07418
Тумба навісна ЮВВІС Монако ТП-2 біла глянцева з умивальником Rodeo 100 см
8 740 ₴/комплект
8 303 ₴/комплект
Тумба для ванних кімнат серії МОНАКО укомплектована раковиною зі штучного каменю RODEO шириною 100 см. Умивальник із штучного каменю – це суперміцний матеріал, який імітує поверхню натурального каменю, перевершуючи його за основними характеристиками. Ключові експлуатаційні переваги штучного каменю: безпека та міцність (ударостійкість).
Сама ж тумба має два великих висувних ящика, які оснащуються кульковими телескопічними направляючими та дають доступ до великого функціонального простору, верхній ящик має для зручності спеціальний виріз під сифон, щоб той не перешкоджав повному закриттю та відкриттю фасаду, та розділений на дві секції.
Весь меблевий виріб розташовується на одній парі регульованих підвісів з активним навантаженням до 90 кг.

Використання якісних підвісів та напрямних торгової марки GTV та DC, гарантійний цикл роботи яких становить 20 тисяч відкриттів і закриттів, забезпечує плавну роботу фасаду.

Корпус і фасад тумби виготовлені з ДСП торгової марки " Swisspan (Швейцарія) товщиною 16 мм. Кути меблів захищені кромкою АВС.

Покриття поверхонь меблів проходить у кілька етапів: спочатку ґрунтувальні шари, потім шар двокомпонентної білої високоглянцевої емалі Sayerlack (Італія).

Тумба збирається на кріпильні елементи торгової марки HÄFELE (Німеччина), що забезпечує підвищену надійність конструкції.

Вся конструкція меблевого виробу встановлюється на регульовані підвіси торгової марки CAMAR (Італія) з активним навантаженням на одну пару до 90 кг.

Завдяки технологіям виробництва і високим стандартам якості меблі ЮВВІС стійкі до вологи і призначені для використання у ванній кімнаті.
- наполегливо просимо Вас уважно ознайомитися з інформацією розділу Доставка та оплата!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | ЮВВІС |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 50 кг |
| Тип тумби | З умивальником |
| Виробник умивальника | ЮВВІС |
| Вага тумби в упаковці | 29 кг |
| Вага умивальника в упаковці | 21 кг |
| Поверхня виробу | Глянцева |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП покрита фарбою |
| Фасади | ДСП фарбований |
| Раковина | штучний камінь |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Оснащення умивальника | з двома отворами, з переливом |
| Форма раковини | прямокутна |
| Отвір під змішувач | по центру |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 960 мм |
| Глибина | 427 мм |
| Висота | 560 мм |
| Комплект поставки під час надсилання | |
| Тумба | зібрана (заводська упаковка з 5-шарового гофрованого картону, одна пара розпірних дюбелів із прямими L-гаками, технічний паспорт) |
| Умивальник | заводська упаковка з 5-шарового гофрованого картону |
| Габаритні розміри раковини | |
| Розміри умивальника ДхШхВ (мм) | 1000х450х180 |
- Ціна: 8 303 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: 1. тумба замотується кілька разів в стрейч-плівку для уникнення подряпин на виробі 2. по кутах ставляться кутники з гофрованого картону для посилення її фіксації 3. вся меблева конструкція поміщається в надійну заводську упаковку з 5-шарового гофрованого картону, який виготовлений під кожну тумбу індивідуально, щоб мінімізувати вільний хід під час переміщення.



