
- Під замовлення
- Код: 1-00571
Відправка з 14 червня 2026Тумба навісна ЮВВІС Vivace ТПБ-2 Д бетон матова з умивальником Vivace 100 см
13 400 ₴/комплект
Тумба для ванних кімнат серії VIVACE укомплектована керамічною раковиною VIVACE шириною 100 см. Умивальник має стильний дизайн із глибокою чашею від краю до краю та виконаний повністю з високоякісної кераміки.
Сама ж тумба має два великих висувних ящика, які оснащуються доводчиками прихованого монтажу та дають доступ до великого функціонального простору, верхній ящик має для зручності спеціальний виріз під сифон, щоб той не перешкоджав повному закриттю та відкриттю фасаду.
Весь меблевий виріб розташовується на одній парі регульованих підвісів з активним навантаженням до 90 кг.

Використання високоякісних направляючих прихованого монтажу з плавним закриттям торгової марки HETTICH (Німеччина).

Корпус тумби виконаний з ДСП торгової марки Swisspan (Швейцарія) товщиною 16 мм. Кути меблів захищені кромкою ABC.

Фасад - МДФ торгової марки Kronospan товщиною 25 мм.

Покриття поверхонь меблів проходить у кілька етапів:
- нанесення ізоланту;
- нанесення грунтувальної суміші;
- покриття поверхні двокомпонентною високоякісною емаллю Sayerlack (Італія).

Тумба збирається на кріпильні елементи торгової марки HÄFELE (Німеччина), що забезпечує підвищену надійність конструкції.

Вся конструкція меблевого виробу встановлюється на регульовані підвіси торгової марки CAMAR (Італія) з активним навантаженням на одну пару до 90 кг.

Завдяки технологіям виробництва і високим стандартам якості меблі ЮВВІС стійкі до вологи і призначені для використання у ванній кімнаті.
- Будь ласка, уважно ознайомтеся з інформацією розділу Доставка та оплата!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Виробник | ЮВВІС |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 71 кг |
| Тип тумби | З умивальником |
| Виробник умивальника | Ottobagno (Туреччина) |
| Вага тумби в упаковці | 38 кг |
| Вага умивальника в упаковці | 33 кг |
| Поверхня виробу | Матова |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП покрита фарбою |
| Фасади | МДФ фарбований |
| Раковина | кераміка |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Тандембокси |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Оснащення умивальника | з двома отворами, з переливом |
| Форма раковини | прямокутна |
| Отвір під змішувач | по центру |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 964 мм |
| Глибина | 443 мм |
| Висота | 560 мм |
| Габаритні розміри раковини | |
| Розміри умивальника ДхШхВ (мм) | 1000х460х170 |
| Комплект поставки під час надсилання | |
| Тумба | зібрана (заводська упаковка з 5-шарового гофрованого картону, одна пара розпірних дюбелів із прямими L-гаками, технічний паспорт) |
| Умивальник | заводська упаковка з 5-шарового гофрованого картону |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний колір | Бетон |
- Ціна: 13 400 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: 1. тумба замотується кілька разів в стрейч-плівку для уникнення подряпин на виробі 2. по кутах ставляться кутники з гофрованого картону для посилення її фіксації 3. вся меблева конструкція поміщається в надійну заводську упаковку з 5-шарового гофрованого картону, який виготовлений під кожну тумбу індивідуально, щоб мінімізувати вільний хід під час переміщення.



